FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 33795

Pomógł: 1537 razy
Skąd: zewsząd

PostWysłany: Pon 17:04, 11 Sty 2010    Temat postu: Mundial 2010 - topik rozgrywkowo-transmisyjny

Tutaj wpisywany będzie przebieg meczów, wyniki, tabele, statystyki (o ile będą jakieś interesujące).
Żeby nie robić zamieszania prosiłbym, żeby wpisywali się tu też tylko ci gracze, których mecz w danym momencie się toczy i chcą podać mi jakieś wskazówki dotyczące swoich drużyn (chodzi o to, żebym nie musiał przebijać się przez rozmowy innych graczy tylko w miarę możliwości szybko reagował).

Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:15, 11 Sty 2010    Temat postu:

UWAGA!!! ZACZYNAMY FORUMOWY MUNDIAL 2010!!

Komputer jednak zmienił kolejność meczów i meczem otwarcia jest pojedynek Hondurasu z Chile (prowadzonym przez Gretę)!

Składy:
Honduras: N. Valladares - Sabillon, Figueroa, O. Chavez, Norales - Turcios, Martinez, Palacios, Garcia - D. Suazo, Costly
Chile: Pinto - Contreras, Medel, Isla, Martinez - Tello, Valdivia, Fernandez, Hernandez
napastnicy: Gonzalez, H. Suazo

Jak więc widać, w składach przeciwnych drużyn są dwaj piłkarze o tym samym nazwisku, Suazo. Zaczęło Chile.

Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:16, 11 Sty 2010    Temat postu:

Pierwsza żywa akcja meczu dopiero w 5 minucie. Strzelał Costly, lekko i bramkarz Chile spokojnie wybił na rzut rożny.

Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:19, 11 Sty 2010    Temat postu:

Dwie minuty później efektowny strzał Hernandeza - ale teraz rzut rożny dla Chile. W 10 minucie ponownie zaatakował Costly ale chilijski bramkarz na posterunku. Poza tym mecz toczy się w spokojnym tempie.

Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:22, 11 Sty 2010    Temat postu:

Lekką przewagę ma Honduras ale dopiero w 25 minucie przeprowadzili składniejszą akcję, po której Suazo z bliska trafił w słupek. Chilijczycy spokojnie się bronią. Jeszcze raz próbował Suazo i ponownie niecelnie, tym razem wysoko nad chilijską bramką. Minęło 30 minut meczu.

Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:25, 11 Sty 2010    Temat postu:

W 42 minucie Chilijczycy popełniają błąd, Suazo wychodzi sam na sam z bramkarzem ale Pinto cudem broni strzał i tylko rzut rożny dla Hondurasu. W ostatniej minucie pierwszej połowy kontuzji nabawił się Turcios i pewnie będzie zmieniony, Valdivia w dobrej sytuacji dla Chile zagubił się w polu karnym i stracił piłkę. Sędzia kończy pierwszą połowę pierwszego meczu forumowego Mundialu.
Honduras - Chile 0-0 do przerwy.

Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:27, 11 Sty 2010    Temat postu:

Grety nie ma, więc ewentualne zmiany na razie nie następują. Ale w przerwie komputer zmienia w ekipie Hondurasu kontuzjowanego Turciosa - w jego miejsce Izaguirre.

Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:28, 11 Sty 2010    Temat postu:

Druga połowa zaczyna się od ataku Chilijczyków ale rzut wolny w wykonaniu Tello bardzo niecelny.

Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:32, 11 Sty 2010    Temat postu:

GOOOOL!!! Pierwsza bramka na tych mistrzostwach!! Z prawego skrzydła podawał Emilio Hernandez a Humberto Suazo strzela mocno w długi róg i 1-0 dla Chile!

Ostatnio zmieniony przez Aproxymat dnia Pon 19:32, 11 Sty 2010, w całości zmieniany 1 raz
Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:36, 11 Sty 2010    Temat postu:

Honduras próbuje odrobić straty ale świetnie w chilijskiej bramce broni Pinto, który wybronił 2 bardzo groźne strzały. Ale teraz szok dla Chile, w polu karnym fauluje Contreras i sędzia dyktuje rzut karny dla Hondurasu!

Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:37, 11 Sty 2010    Temat postu:

GOOL!!! Z rzutu karnego Palacios strzela pewnie w prawy róg, Honduras - Chile 1-1

Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:40, 11 Sty 2010    Temat postu:

67 minuta, kolejny faul Contrerasa, Jara wchodzi za zmęczonego i utykającego Fernandeza. Humberto Suazo w samotnym rajdzie pod bramką Hondurasu trafia w poprzeczke. Zostało 10 minut do końca meczu.

Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:43, 11 Sty 2010    Temat postu:

Za Tello wchodzi Carmona, za Humberto Suazo - Sanchez. Ale przewaga Chile nic nie daje - Carlos Costly podaje do Davida Suazo a ten strzela gola dla Hondurasu!!
Honduras - Chile 2-1

Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:44, 11 Sty 2010    Temat postu:

I już 3-1 dla Hondurasu, Chilijczycy opadli z sił i Carlos Costly (skądinąd zawodnik GKS Bełchatów) strzela trzeciego gola dla Hondurasu.

Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:47, 11 Sty 2010    Temat postu:

Ostatnie sekundy meczu, Carmona nie trafia z bliska. Sędzia kończy mecz! Doszło do prawdziwej niespodzianki.

Honduras - Chile 3-1
Bramki: Palacios 61 minuta z rzutu karnego, D. Suazo 84, Costly 90 - dla Hondurasu
H. Suazo 49 - dla Chile

Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:50, 11 Sty 2010    Temat postu:

Drugi dzisiaj mecz.
Urugwaj - Francja
Selekcjoner Urugwaj, Arth, wystawił na ten mecz następujacą ekipę:
Castillo - Bruno Silva, Caceres, Fucile, Scotti - Gargano, Eguren, C. Rodriguez, Amado - Suarez, Abreu

Francja natomiast w piekielnie silnym składzie:
Lloris - Evra, Gallas, Mexes, Sagna - Ribery, Gouvou, Gourcuff, L. Diarra - Henry, Benzema

Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:52, 11 Sty 2010    Temat postu:

Zaczęli Urugwajczycy i od razu postraszyli Francuzów, mocny strzał Egurena z trudem broni Lloris.

Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:55, 11 Sty 2010    Temat postu:

I Goool!!! Ale dla Francji. Dośrodkowywał Gouvou a główką gola zdobył Karim Benzema. Urugwaj - Francja 0-1

Aproxymat

PostWysłany: Pon 19:57, 11 Sty 2010    Temat postu:

Niewiele się teraz dzieje na boisku, poza licznymi faulami. Albo fauluje Benzema albo Urugwajczycy jego.

Aproxymat

PostWysłany: Pon 20:00, 11 Sty 2010    Temat postu:

Kilka strzałów z daleka w wykonaniu Francuzów, jeden podobny w wykonaniu Amado - ale niewielkie z tego zagrożenie dla bramki, zaraz koniec pierwszej połowy. A, jeszcze Thierry Henry strzelił piękną bramkę ale był na spalonym i sędzia słusznie jej nie uznał.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum po 30-tce Strona Główna -> Dział growy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)