FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 33795

Pomógł: 1537 razy
Skąd: zewsząd

PostWysłany: Śro 23:49, 13 Sty 2010    Temat postu: Mundial 2010 topik transmisyjno-rozgrywkowy 2 runda

Brazylia (Kewa) - Szwajcaria
Wybrzeże Kości Sloniowej - Hiszpania (Poldek)

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:26, 14 Sty 2010    Temat postu:

Zaczynamy drugą rundę Mundialu 2010

Francja - Grecja

Francuzi są bodaj najlepszą z komputerowych drużyn, nikt ich jeszcze nie ograł. Czy uda się to Lulce prowadzącej Grecję?
Francja w składzie:

Lloris - Evra, Mexes, Gallas, Sagna - Ribery, Gourcuff, L. Diarra, Govou - Benzema, Henry

Zaś Lulka ustawiła Greków bardzo ofensywnie:
Sifakis - Torosidis, Papadopoulos, Dellas - Moras, Tziolis, Lyberopoulos, Salpingidis - Charisteas, Gekas, Samaras

Zaczynamy!

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:27, 14 Sty 2010    Temat postu:

2 minuta meczu. Benzema przedarł się w pole karne Greków, strzelił sprytnie ale Sifakis obronił bez zarzutu.

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:28, 14 Sty 2010    Temat postu:

13 minuta Govou do Henry'ego ale Torosidis wybija mu piłkę spod nóg na rzut rożny. Pada ulewny deszcz, więc tempo meczu nie jest najwyższe.

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:30, 14 Sty 2010    Temat postu:

15 minuta meczu Henry w dobrej sytuacji - ale na spalonym.
18 minuta - Samaras ucieka Mexesowi ale za szybko decyduje się na strzał i przenosi piłkę wysoko nad bramką.

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:32, 14 Sty 2010    Temat postu:

24 minuta Evra (sic! ) wrzuca piłkę pod bramkę Greków, Benzema główkuje, Sifakis instynktownie broni, na szczęście w pobliżu Moras, który asekuruje tę akcję.

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:33, 14 Sty 2010    Temat postu:

26 minuta GOOOOL!!! dla Francji niestety. Któż jak nie Benezema? Ucieka prawym skrzydłem i z ostrego kąta pokonuje Sifakisa. 1-0 dla Francji.

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:34, 14 Sty 2010    Temat postu:

30 minuta, Francuzi wciąż dominują na boisku, Henry strzela jednak bardzo niecelnie.

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:35, 14 Sty 2010    Temat postu:

33 minuta, wreszcie zagrożenie pod bramką Francji. Charisteas z wolnego, ale prosto w ręce Llorisa.

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:36, 14 Sty 2010    Temat postu:

42 minuta znów Charisteas ale daleko od bramki Francuzów. Tempo gry wyraźnie spadło.

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:37, 14 Sty 2010    Temat postu:

45 minuta po rzucie rożnym główkuje Dellas ale znów niecelnie.
Sędzia kończy pierwszą połowę meczu.

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:39, 14 Sty 2010    Temat postu:

W składzie Grecji konieczna zmiana, bo Salpingidis jest wyraźnie kontuzjowany. W jego miejsce Katsouranis. Zaczynamy drugą połowę.

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:41, 14 Sty 2010    Temat postu:

52 minuta - znowu groźnie Benzema ale obrońcy zepchnęli go trochę do boku i strzelił obok bramki
54 minuta - Ribery przewraca się nagle na trawie i nie może podnieść. Komputer wymienia go na Toulalana.

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:42, 14 Sty 2010    Temat postu:

59 minuta - faul w polu karnym Grecji. Sędzia uznał, że faulował Torosidis. Grecy protestują ale to na nic. Rzut karny dla Francji.

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:43, 14 Sty 2010    Temat postu:

60 minuta - GOOOL! z rzutu karnego Govou, Sifakis sięgnął piłkę ale ta była uderzona bardzo mocno i wpadła do siatki.

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:45, 14 Sty 2010    Temat postu:

68 minuta - 3 gol dla Francji - Benzema strzelał, Sifakis obronił ale dobitka Govou nie dała mu szans. 3-0!

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:46, 14 Sty 2010    Temat postu:

78 minuta - po podaniu Katsouranisa główkuje Gekas ale tuż obok francuskiej bramki. Francuzi już właściwie pewni ćwierćfinału.

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:47, 14 Sty 2010    Temat postu:

80 minuta - ponownie Gekas, tym razem po ziemi ale Lloris wybija na rzut rożny. Bardzo źle wykonany (piłka wyszła poza końcową linię).

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:48, 14 Sty 2010    Temat postu:

84 minuta - jeśli czymś Grecy pomagają innym forowiczom to faulami. Po jednym z nich z boiska zniesiony Gourcuff, w jego miejsce Alou Diarra.

Aproxymat

PostWysłany: Czw 18:49, 14 Sty 2010    Temat postu:

90 minuta - i jeszcze raz Benzema, Grecy nie dali rady go powstrzymać. 4-0!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum po 30-tce Strona Główna -> Dział growy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)