Forum po 30-tce Strona Główna po 30-tce
niezwykła strona niezwykłych użytkowników
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ciamajdan2
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum po 30-tce Strona Główna -> Saloon Polityczny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

odniesie sukces( obalenie rzadow pis )
tak
0%
 0%  [ 0 ]
nie
100%
 100%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 1

Autor Wiadomość
corsaire
maszynista z Melbourne


Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 6428
Przeczytał: 37 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 21:07, 23 Lip 2017    Temat postu: ciamajdan2

cm1 byl pol roku temu (tak zostal nazwany przez dziennikarzy)

oryginalny majdan ukrainski byl pare lat temu ; i kosztowal 5 miliardow dolarow

czy wiec uda sie teraz obalic rzad ?

[link widoczny dla zalogowanych]

Cytat:


1. Mimo wszelkich różnic - konieczna jest ścisła współpraca i koordynacja szeroko rozumianych środowisk opozycyjnych i obywatelskich, którzy stworzą wspólną strukturę służącą podejmowaniu kluczowych decyzji i wyłonią spośród siebie oficjalną reprezentację. Na Majdanie taką platformą była po części Rada Majdanu i Sztab Sprzeciwu Narodowego. U nas może to być Front Demokratyczny, w ramach którego zostaną powołane odpowiednie, tematyczne zespoły zadaniowe odpowiedzialne za realizację działań w poniższych sferach.

2. Skuteczność wymaga zmobilizowania szerokich mas społecznych, a - zanim to nastąpi - wielu środowisk, których opór może sparaliżować funkcjonowanie państwa; wymaga to rozmów prowadzonych przez opozycję i czołowych działaczy społecznych z centralami związków zawodowych (w szczególności ZNP) i przedstawicielami biznesu (Polska Rada Biznesu, Business Centre Club, Konfederacja Lewiatan).

3. Strajk generalny nauczycieli, czy też - w przypadku formalnie nie mogących strajkować sędziów sądów powszechnych i administracyjnych - szeroko zakrojony protest w formie przerw w pracy i powstrzymania się od wykonywania czynności służbowych. Powinno to wywołać poważne i szerokie zaniepokojenie społeczne, którego władze nie będą mogły ignorować; to już nie będzie walka o sądy, to będzie walka o Polskę.

4. Warto rozważyć otwartą i zakrojoną szeroko akcję czasowego powstrzymania się od płacenia podatków i innych należności na rzecz skarbu państwa pod hasłem np. „Nie płacę na PiS”.

5. W żadnym wypadku Sąd Najwyższy nie może skapitulować przed przemocą prawną. Nawet w wypadku pozornego wejścia w życie niekonstytucyjnych ustaw powinny one zostać przezeń oficjalnie uznane - z uwagi na rażącą sprzeczność z Konstytucją i paraliż Trybunału Konstytucyjnego - jako pozbawione mocy prawnej i tym samym nieobowiązujące; spodziewane orzeczenia Sądu Najwyższego w sprawie Mariusza Kamińskiego i Julii Przyłębskiej muszą zapaść. Sędziowie nie mogą dobrowolnie oddać gmachu sądu partyjnym nominatom. Przed przemocą fizyczną może chronić sędziów Straż Miejska i sznur obywateli. Sądy powszechne muszą stosować konstytucję bezpośrednio. Sądy muszą być otoczone szczególną obywatelską opieką, wsparciem symbolicznym i - w razie potrzeby - materialnym, jak i nieustannie dyżurującymi manifestantami.

6. Presja społeczna w postaci protestów i manifestacji musi być ciągła i wysoka. Miasteczka namiotowe, czy też głośne i częste protesty mogą powstać i być prowadzone nie tylko pod Sejmem i Pałacem Namiestnikowskim, ale również Kancelarią Premiera i siedzibą PiS-u na Nowogrodzkiej oraz domem Jarosława Kaczyńskiego. Być może te obiekty i instytucje uda się z czasem całkowicie zablokować paraliżując ich pracę?

7. Troska o dobrą organizację, wizerunek i atrakcyjność miejsc protestu. Same protesty muszą zostać uatrakcyjnione i ożywione szerokim wsparciem artystów, jak i swoistą ofertą kulturalną (koncerty) i edukacyjną (wykłady i spotkania poświęcone historii parlamentaryzmu, konstytucji, rządom prawa etc.). (…) Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa istotna jest obecność (chronionych immunitetem) opozycyjnych parlamentarzystów, czy też ich dostępność w wypadku zaistnienia konieczności interwencji.

8. Konieczne są konsekwencje personalne dla czołowych polityków i funkcjonariuszy PiS: ich celem jest społeczny ostracyzm. Metodami takimi jak protesty pod domami (nie pozwólmy spać Kaczyńskiemu kiedy niszczy Polskę!), czy wszechobecne ulotki, postery i billboardy obnażające ich hipokryzję i kompleksy; w tym z wykorzystaniem kompromitujących cytatów własnych (w tym Kaczyńskiego o zdradzieckich mordach i kanaliach) docierające codziennie do ich rodzin i sąsiadów. Być może przed domem Kaczyńskiego na Żoliborzu powinny zawisnąć wielkie plakaty ze słowami Lecha Kaczyńskiego o konieczności respektowania konstytucji i wyroków Trybunału Konstytucyjnego. Większość PiS-u jest nieznaczna, a silna presja i dyskomfort w życiu codziennym odczuwany przez jego parlamentarzystów może spowodować ich pęknięcie przejście na stronę obywateli.

9. Należy bezwzględnie dbać o dobre relacje z policją i innymi siłami porządkowymi. Policjantom należy dziękować za ciężką pracę i ochronę, przypominać i akcentować pokojowy charakter protestów, oferować im wodę i ciepłe napoje, zwracając jednocześnie uwagę na nakaz lojalności wobec konstytucji i prawa oraz konieczności odmowy wykonywania poleceń służbowych sprzecznych z nimi. Nie mamy i nie chcemy konfliktu z policją.

10. Konieczna jest szeroka akcja edukacyjna. Przeszkoleni wolontariusze -aktywiści powinni znaleźć się na stacjach metra i na rogu każdej większej ulicy z zestawem odpowiednich petycji, informacji o nadchodzących protestach, ulotek i informatorów tłumaczących zachodzące zmiany, rozwiewających mity o rzekomej dekomunizacji sądownictwa; być może również z gadżetami ośmieszającymi sułtana Kaczoglu i Liliputina, jak i jego akolitów (w śmiechu i dowcipie jest siła!). Rozprowadzane muszą być egzemplarze konstytucji; organizowane powinny być spotkania informacyjne również w małych miejscowościach. Wykorzystane mogą i powinny być środki z budżetów partii politycznych. Bardzo ważne: media (w tym social media) muszą w sposób przystępny tłumaczyć obywatelom przyczyny protestów i spowodowanych nimi niedogodności.

11. Nie można zaniechać prób prowadzenia rozmów i pertraktacji z potencjalnie konstruktywną częścią obecnej elity rządzącej; w szczególności mogłaby się nią stać (choć nadzieje maleją) frakcja Gowina, ale mogą też wyłonić się pojedynczy posłowie i grupy przestraszone rozwojem sytuacji. Raz jeszcze: większość PiSu jest krucha, a Kukiz tak łatwo i tanio skóry Kaczyńskiemu nie sprzeda. A ich targi mogą kupić nam czas.

12. Siłą Polski są samorządy. Szczególna rola przypaść powinna samorządowi m. st. Warszawy. Rada Miasta winna przyjąć uchwałę o niekonstytucyjności działań PiSu i zapewnieniu szerokiego wsparcia manifestującym. Służby miejskie powinny zabezpieczać miejsca protestów, wspierać nocujących w okolicy Sejmu (i ew. innych gmachów państwowych) w zapewnieniu odpowiedniego zaplecza higienicznego, wody i żywności itp. Miasta i gminy wspierające protest powinny rozważyć przyłączenie się do i charakter ewentualnych akcji strajkowych agend samorządowych. Jeśli szeroki protest społeczny może wyłączyć państwo, to czy miasto nie może wyłączyć Sejmu i Senatu, Ministerstwa Sprawiedliwości, Kancelarii Premiera i Prezydenta? Czy pod pretekstem remontu w siedzibie PiS-u nie może zgasnąć światło? Młodzież nazywa to dziś trollingiem, ale czy nie mamy do niego prawa w świetle ewidentnego bezprawia rządzących?

13. Samorządy prawnicze mogą i powinny powołać specjalne zespoły zadaniowe wykorzystujące wszelkie możliwe instrumenty prawa cywilnego, karnego i administracyjnego w celu sabotowania bezprawnych poczynań rządu i wyciągania konsekwencji wobec osób odpowiedzialnych (w tym urzędników realizujących bezprawne, niekonstytucyjne polecenia swoich zwierzchników). Należy wesprzeć próbujących stosować obstrukcję parlamentarną posłów i senatorów chociażby w produkcji nieskończonej liczy poprawek. Wykorzystane muszą zostać również wszelkie instrumenty nacisku, które daje nam prawo międzynarodowe. Jeśli możemy pozywać polskie władze przed trybunały międzynarodowe - róbmy to na potęgę. Ewentualni szykanowani przez PiS powinni mieć zagwarantowaną bezpłatną pomoc prawną.

14. Europa i świat. Konieczna jest ścisła współpraca z zagranicą (w tym organizacja misji obserwacyjnych do Polski, jak i wysłuchań nt. sytuacji w Polsce na forum Parlamentu Europejskiego, Rady Europy, ale również - parlamentów narodowych najistotniejszych oraz zainteresowanych nami państw). Polskę muszą odwiedzać (i być do tego zachęcani i wspierani organizacyjnie) parlamentarzyści krajów UE, amerykańscy kongresmeni, dziennikarze z całego świata. Prezes Kaczyński, premier Szydło, prezydent Duda, marszałkowie Sejmu i Senatu powinni zostać zasypani nie tylko stanowczymi pismami, ale i prośbami o pilne spotkania ze strony kluczowych polityków UE i ambasadorów najważniejszych państw. Podobnie na dywanik powinni być wzywani do lokalnych MSZ-ów i szefów rządów ambasadorowie Polski za granicą. (…) Sankcje międzynarodowe powinny być opcją w grze; być może udałoby się wykorzystać bądź stworzyć mechanizm sankcji personalnych wobec decydentów politycznych i urzędników łamiących prawo.

15. Internet i media społecznościowe: należy w pełni wykorzystać ich potencjał. To narzędzia, których znaczenie trudno dziś przecenić, ale zasadniczo chodzi o to samo: widoczność, także w językach obcych; docieranie do nieprzekonanych i pasywnych; zwalczanie szkodliwych mitów, fejków i propagandy mediów na usługach PiS; pozyskiwanie wsparcia, w tym finansowego w formie zbiórek, dyskredytowanie - kulturalne - funkcjonariuszy PiS-u. Musimy monitorować media społecznościowe i wykorzystywać narzędzia analityczne - tak skuteczne w ostatniej kampanii prezydenckiej w USA i brexitowej w Zjednoczonym Królestwie. Obecnie pozwalają one na inteligentne dotarcie z naszym przekazem do grup i jednostek szczególnie na niego wrażliwych oraz poszczególnych dyskusji toczących się w sieci.

16. Środowiska zaangażowane, w szczególności biznes, samorządy, ale też ogół protestujących powinny składać się na specjalny fundusz obywatelski służący finansowaniu ww. działań. To kluczowe!** Mając odpowiednie zasoby, możemy nieomal wszystko. Konieczne jest przy tym bezwzględne zapewnienie transparentności i uniknięcie nieprawidłowości, które podminowały reputację KOD-u.co byloby potrzebne , zeby odniosl sukcess?

PS pytania pomocnicze:

ilu polakow protestuje?
dlaczego protestuja?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Leon
maszynista z Melbourne


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 5691
Przeczytał: 35 tematów

Pomógł: 45 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 9:02, 24 Lip 2017    Temat postu:

Widzisz do czego nawołują!

"Ja bym kazał strzelać do tego bydła". Dr hab. z UMCS w Lublinie o demonstracjach opozycji
To się już powoli zaczyna wymykać spod kontroli. Emocje w Polsce sięgają zenitu, zarówno ze strony rządzących, jak i opozycji. Ale te słowa przekraczają pewną barierę.
Dr hab. Artur Górak z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie nazywa protestujących "bydłem" i chce do nich strzelać.
Kim jest dr hab. Górak?

Cytat:
Jest archiwistą i adiunktem ze stopniem naukowym dr hab. Na stronie internetowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej czytamy, że jest pracownikiem Zakładu Archiwistyki Nauk Pomocniczych Historii.

Dr hab. Górak kieruje współpracą z trzech ośrodków naukowych: Instytutem historyczno-archiwalnym Rosyjskiego Państwowego Uniwersytetu Humanistycznego w Moskwie, Wydziałem Historycznym Uralskiego Uniwersytetu Federalnego w Jekaterynburgu oraz z Wydziałem Historycznym Charkowskiego Uniwersytetu Narodowego.

[link widoczny dla zalogowanych]

Wystarczy jedna iskra zapalna i naprawdę zaczną strzelać do manifestujących.
I właśnie dlatego musimy się bać o demokrację.

Bo niestety obawiam się, że na prawicy ludzi o takich pomysłach jest dużo.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
corsaire
maszynista z Melbourne


Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 6428
Przeczytał: 37 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 9:20, 24 Lip 2017    Temat postu:

Leon napisał:
Widzisz do czego nawołują!

"Ja bym kazał strzelać do tego bydła". Dr hab. z UMCS w Lublinie o demonstracjach opozycji
To się już powoli zaczyna wymykać spod kontroli. Emocje w Polsce sięgają zenitu, zarówno ze strony rządzących, jak i opozycji. Ale te słowa przekraczają pewną barierę.
Dr hab. Artur Górak z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie nazywa protestujących "bydłem" i chce do nich strzelać.
Kim jest dr hab. Górak?

Cytat:
Jest archiwistą i adiunktem ze stopniem naukowym dr hab. Na stronie internetowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej czytamy, że jest pracownikiem Zakładu Archiwistyki Nauk Pomocniczych Historii.

Dr hab. Górak kieruje współpracą z trzech ośrodków naukowych: Instytutem historyczno-archiwalnym Rosyjskiego Państwowego Uniwersytetu Humanistycznego w Moskwie, Wydziałem Historycznym Uralskiego Uniwersytetu Federalnego w Jekaterynburgu oraz z Wydziałem Historycznym Charkowskiego Uniwersytetu Narodowego.

[link widoczny dla zalogowanych]

Wystarczy jedna iskra zapalna i naprawdę zaczną strzelać do manifestujących.
I właśnie dlatego musimy się bać o demokrację.

Bo niestety obawiam się, że na prawicy ludzi o takich pomysłach jest dużo.


pewnie jakas prowokacja ze strony kodu,, normalka Shhh

tak, jak to , ze cytat 16 punktow na obalenie rzadu, ktory podalem 2 posty wyzej, to ze stajni sorosa*

*znowu jakas fundacja zdupy, "niezalezna", "demokratyczna", "spoleczna", "otwarta", blebleble Blue_Light_Colorz_PDT_02


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kilo OK
maszynista z Melbourne


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 19085
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 493 razy
Ostrzeżeń: 1/3

PostWysłany: Pon 9:21, 24 Lip 2017    Temat postu:

"Takich należny pałować, ja bym pałował!".*

*prezydent, noblista, posiadacz wielu tytułów prestiżowych uczelni Lech Wałęsa.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Leon
maszynista z Melbourne


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 5691
Przeczytał: 35 tematów

Pomógł: 45 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 9:42, 24 Lip 2017    Temat postu:

Kilo OK napisał:
"Takich należny pałować, ja bym pałował!".*

*prezydent, noblista, posiadacz wielu tytułów prestiżowych uczelni Lech Wałęsa.


Czyżbyś bronił tego Dr hab. Artura Góraka?
uważasz że należy strzelać do obrońców demokracji?
Ooo przepraszam dla ciebie jesteśmy komuniści, esbecy, zdrajcy, kanalie, gorszy sort, złodzieje, rowerzyści i wegetarianie, stare upiory bolszewickie, ubeckie wdowy...
[link widoczny dla zalogowanych]
posłuchałś tego pana? skoro uważasz że sądy złe to posłuchaj
[link widoczny dla zalogowanych]
i co byś teraz temu posłowi powiedział?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Leon
maszynista z Melbourne


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 5691
Przeczytał: 35 tematów

Pomógł: 45 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 9:52, 24 Lip 2017    Temat postu:

Cytat:
Zorganizowane podczas weekendu przez ruch Pulse of Europe pikiety przeciwko reformom polskiego wymiaru sprawiedliwości odbyły się w 18 miastach UE - poinformowała wczoraj rzeczniczka ruchu Stephanie Hartung. Protesty odbyły się też w Londynie.

Z przesłanego przez Hartung komunikatu wynika, że pikiety odbyły się w dziewięciu europejskich stolicach, w tym w Berlinie, Brukseli, Paryżu, Rzymie, Wiedniu i Warszawie, a także w innych dziewięciu miastach na terenie Niemiec: w Monachium, Hamburgu i Frankfurcie nad Menem.


Uważasz że Soros wszystkim takie same świeczki kupował 050

Ciekawe co się wydarzy gdy Adrian podpisze ustawkę???? a podpisze bo się boi prezesa.

nie po to Antek wymieniał generałów żeby się jakąś Konstytucją przejmowali Blue_Light_Colorz_PDT_02


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Leon dnia Pon 9:57, 24 Lip 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kilo OK
maszynista z Melbourne


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 19085
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 493 razy
Ostrzeżeń: 1/3

PostWysłany: Pon 10:59, 24 Lip 2017    Temat postu:

Leon napisał:
Kilo OK napisał:
"Takich należny pałować, ja bym pałował!".*

*prezydent, noblista, posiadacz wielu tytułów prestiżowych uczelni Lech Wałęsa.


Czyżbyś bronił tego Dr hab. Artura Góraka?
uważasz że należy strzelać do obrońców demokracji?

Uważam że jesteś jełopem, lub wszystkich dookoła masz za jełopów, choć stawiam na to pierwsze. Do chwili gdy nikt do nich nie strzela, gdy nikt im nie broni protestować, gdy mogą wyrażac swe zdanie, są obrońcami swej dupy, nie demokracji.
Ale o tym nie wiesz. bo nie znasz pojęcia DEMOKRACJA, a sprawdzić ci sie nie chce jełopie. No chyba że kłamiesz, i znasz definicję ale wolisz judzić i wywoływać wojnę polsko-polską.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Leon
maszynista z Melbourne


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 5691
Przeczytał: 35 tematów

Pomógł: 45 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 11:22, 24 Lip 2017    Temat postu:

Kilo znasz pojęcie komuna?
Gówno wiesz na temat życia w komunie!
już nawet Departament stanu USA wypowiedział się co sądzi o tych pisowych posunięciach, Kanada, Unia to samo! a ty jełopie pitolisz że oni gówno wiedzą o demokracji .
jesteś pieskiem swego pana kaczora który szczeka na rozkaz!
już ci nie raz pisałem że partyjny sąd to był w komunie! ( czy twój dziadek był dygnitarzem partyjnym że tak bronisz komuchów?)
dobrze wiesz że ustawę napisał syn komucha Ziobro i prokurator z czasów PRL


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kilo OK
maszynista z Melbourne


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 19085
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 493 razy
Ostrzeżeń: 1/3

PostWysłany: Pon 11:27, 24 Lip 2017    Temat postu:

Nadal nie doczytałeś czym jest demokracja.
Gdy przy SN majstrowała Po to było zgodne z zasadami demokracji, czy to był zamach na dekorację?

P.S.
A w zasadzie czym jest ta demokracja?
Potrafisz tak z głowy własnymi słowami? Blue_Light_Colorz_PDT_02


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kilo OK dnia Pon 11:27, 24 Lip 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Leon
maszynista z Melbourne


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 5691
Przeczytał: 35 tematów

Pomógł: 45 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 11:37, 24 Lip 2017    Temat postu:

Widzisz Kilo presja ma sens!
Duda zaVETOwał 2 ustawy, jeszcze jedni veto i będzie Prezydentem a nie Adrianem.

Kilo pisze :Gdy przy SN majstrowała Po to było zgodne z zasadami demokracji.....co majstrowali? przecież tow. Piotrowicz chwalił SN za poprzednich rządów!
[link widoczny dla zalogowanych]


P.S.
A w zasadzie czym jest ta demokracja?

poczytaj Konstytucję to się dowiesz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kilo OK
maszynista z Melbourne


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 19085
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 493 razy
Ostrzeżeń: 1/3

PostWysłany: Pon 11:51, 24 Lip 2017    Temat postu:

Czyli nie wiesz czym jest ta mityczna demokracja której bronisz, na którą się powołujesz.
Biedny miałczek z permanentnym bólem dupy.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Leon
maszynista z Melbourne


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 5691
Przeczytał: 35 tematów

Pomógł: 45 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 12:06, 24 Lip 2017    Temat postu:

No dobra odpowiem czym jest demokracja
Demokracja jest to coś odwrotnie do tego czego chce PiS.

Kilo PiS chce takiej Putinowo- Łukaszenkowej demokracji


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kilo OK
maszynista z Melbourne


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 19085
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 493 razy
Ostrzeżeń: 1/3

PostWysłany: Pon 12:12, 24 Lip 2017    Temat postu:

Czyli nawet nie chce ci się sprawdzić.
A skąd wiesz że nie popierasz dyktatury?
Blue_Light_Colorz_PDT_02


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
corsaire
maszynista z Melbourne


Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 6428
Przeczytał: 37 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 17:10, 24 Lip 2017    Temat postu:

Kilo OK napisał:
Czyli nie wiesz czym jest ta mityczna demokracja której bronisz, na którą się powołujesz.
Biedny miałczek z permanentnym bólem dupy.


a Ty wiesz, czym jest demokracja?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Leon
maszynista z Melbourne


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 5691
Przeczytał: 35 tematów

Pomógł: 45 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 19:31, 24 Lip 2017    Temat postu:

Kilo demokracja jest wtedy kiedy rządzi pis Blue_Light_Colorz_PDT_02

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kilo OK
maszynista z Melbourne


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 19085
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 493 razy
Ostrzeżeń: 1/3

PostWysłany: Wto 16:46, 25 Lip 2017    Temat postu:

Nadal nie sprawdziłeś.
Applause


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Leon
maszynista z Melbourne


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 5691
Przeczytał: 35 tematów

Pomógł: 45 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 17:25, 25 Lip 2017    Temat postu:

Kilo OK napisał:
Nadal nie sprawdziłeś.
Applause

Przecież do ciebie żadne argumenty nie docierają z wyjątkiem tych kaczych.
więc po co mam ci coś tłumaczyć!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kilo OK
maszynista z Melbourne


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 19085
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 493 razy
Ostrzeżeń: 1/3

PostWysłany: Wto 19:28, 25 Lip 2017    Temat postu:

Używasz słów których znaczenia nie rozumiesz, tak to jest gdy w młodości w szkołę kamieniem się rzucało, lub dostało pagony za wierność Leninowi.
Ale na naukę nigdy nie jest za późno komuszku.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Leon
maszynista z Melbourne


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 5691
Przeczytał: 35 tematów

Pomógł: 45 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 20:09, 25 Lip 2017    Temat postu:

Komuszku powiadasz????? A czy protestowałeś gdy pis chciał upartyjnić sądy?
Nawet jak wiesz to prezydentowi to śmierdziało komuną.. A ty milczałeś!
A co powiesz na kacze słowa że i tak upartyjni sądy.. Że nie cofnie sie ani na krok.
Jak tow. Kilo? Poprzesz go albo sie zbuntujesz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kilo OK
maszynista z Melbourne


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 19085
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 493 razy
Ostrzeżeń: 1/3

PostWysłany: Wto 20:53, 25 Lip 2017    Temat postu:

Bo kto nie z nami to przeciw nam.
Nie komuszku.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum po 30-tce Strona Główna -> Saloon Polityczny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin