Forum po 30-tce Strona Główna po 30-tce
niezwykła strona niezwykłych użytkowników
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kodomicki gang Olsena

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum po 30-tce Strona Główna -> Saloon Polityczny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Annok
kolejna zmienna czasoprzestrzeni


Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 1317
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 14 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 13:24, 07 Sty 2017    Temat postu: Kodomicki gang Olsena

I wstyd. Ale nie wszyscy Kodomici potrafią się wstydzić.
Czyż nie?
A może to rodzaj ,,PUCZU''

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/fME_xOngnb0" frameborder="0"></iframe>


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Annok dnia Sob 13:50, 07 Sty 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Annok
kolejna zmienna czasoprzestrzeni


Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 1317
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 14 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 13:59, 08 Sty 2017    Temat postu:

Pogonili Mati Kijewa w Namysłowie.
I dobrze . Ludzie mają dość pospolitych rabusi i przygłupów w polityce.

Angel


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Annok dnia Nie 14:12, 08 Sty 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Leon
maszynista z Melbourne


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 5549
Przeczytał: 27 tematów

Pomógł: 45 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 14:04, 08 Sty 2017    Temat postu:

Kaczyński wskazał kogo bić. Wskazał "komunistów i złodziei". No to po komunii na Jasnej Górze, czas na rozliczenia. Najważniejsze, że pałki mieli poświęcone

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Annok
kolejna zmienna czasoprzestrzeni


Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 1317
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 14 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 14:10, 08 Sty 2017    Temat postu:

Leon napisał:
Kaczyński wskazał kogo bić. Wskazał "komunistów i złodziei". No to po komunii na Jasnej Górze, czas na rozliczenia. Najważniejsze, że pałki mieli poświęcone


Kaczyński ma w totalnym poważaniu takich przygłupów. Oni załatwiają się sukcesywnie jeden po drugim sami.Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Leon
maszynista z Melbourne


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 5549
Przeczytał: 27 tematów

Pomógł: 45 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 14:25, 08 Sty 2017    Temat postu:

Annok napisał:
Leon napisał:Bartuś Misiewicz 7 lat studiował i nic nie wystudiował, uznał że jest administratywistą. A był operatorem moździerza w aptece! poseł pis.
Czołgista, wykształcenie podstawowe lub średnie, sam nie wie co ukończył poseł pis.
Marszałek Kuchciński ,ogrodnik
Beata Kempa mimo własnych zapewnień nie jest prawnikiem, łże o swoim wykrztałceniu
Anna Sobecka- była spikerka Radia Maryja
Mirosława Stachowiak-Różecka, obecna posłanka Prawa i Sprawiedliwości podawała, że ma wykształcenie wyższe. Miała ukończyć resocjalizację na Uniwersytecie Wrocławskim.
okazało się, że ma jednak wykształcenie średnie ogólne
Oraz liczna grupa towarzyszy z PZPR teraz PiS.
Kto się tu kompromituje!!!???
Kilo skrytykowałeś kiedyś jakiegoś komucha z PiS ??? stoisz ramię w ramię z nimi...a może ty też byłeś tow. Kilo ? Blue_Light_Colorz_PDT_02
bo wiesz , Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica


Leoś Tobie się sufit na główkę urwał?

TVN z Wyborczą aż tak wrył Ci się w świadomość że wypisywanie głupot stało się nałogiem?Jak ci idzie z wypunktowaniem moich kłamstw???


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Annok
kolejna zmienna czasoprzestrzeni


Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 1317
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 14 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 14:51, 08 Sty 2017    Temat postu:

Proszę bardzo Leoś: Punkt 1

1. Andrzej Rzepliński, wybrany na sędziego Trybunału Konstytucyjnego z poparcia PO, kandydat PO na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich w 2005 r., do 1981 należał do PZPR. Pod koniec lat 70. II sekretarz POP PZPR w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW.
2. Tomasz Nowak, poseł PO był 1 marca 1989 r. zarejestrowany przez SB z Konina jako kontakt operacyjny, ps. “Aktor”. Pozyskany do sprawy o krypt. “Pegaz” (“zagadnienie” – kultura i sztuka). Zdjęty z ewidencji 9 stycznia 1990 r. Materiały zniszczono. (W 2011 roku Sąd Okręgowy w Poznaniu uznał, że poseł złożył prawdziwe oświadczenie lustracyjne i choć zarejestrowany został przez SB jako kontakt operacyjny o pseudonimie "Aktor", to jednak odbyło się to bez jego wiedzy, a on sam w żaden sposób nie współpracował z SB red.).
3. Zbigniew Pawłowicz, senator PO był zarejestrowany w 1977 r. jako tajny współpracownik Wojskowej Służby Wewnętrznej, czyli kontrwywiadu wojska PRL, ps. “Pawlik”. (W 2009 Sąd Okręgowy w Bydgoszczy orzekł, że jego oświadczenie lustracyjne, w którym zaprzeczył współpracy ze służbami specjalnymi PRL jest zgodne z prawdą, oddalając wniosek IPN - red.).
4. Marek Konopka, senator PO został w 1982 r. zarejestrowany jako tajny współpracownik kontrwywiadu wojska PRL ps. “Marzena”. (Sąd Okręgowy w Olsztynie uznał w 2009 r., że Marek Konopka, senator Platformy Obywatelskiej z Białej Piskiej, złożył zgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne. Nie był tajnym współpracownikiem peerelowskiej Służby Bezpieczeństwa - red.).
5. Michał Boni, doradca premiera Tuska w 1992 roku został wymieniony jako TW “Znak” na tzw. liście Macierewicza. 31 października 2007 wydał publiczne oświadczenie, że w 1985 Służba Bezpieczeństwa za pomocą szantażu zmusiła go do podpisania deklaracji współpracy.
6. Stanisław Jałowiecki, eurodeputowany PO występuje w katalogu IPN jako konsultant” SB z 1973 r., w tym roku został ostatecznie uznany przez Sąd Najwyższy za “kłamcę lustracyjnego”.
7. Andrzej Olechowski, współtwórca PO i do dziś jej członek znalazł się w 1992 r. na liście Macierewicza. Jako jeden z nielicznych polityków centroprawicowych złożył oświadczenie lustracyjne o przyznaniu się do współpracy ze służbami specjalnymi PRL – w okresie pracy w instytucjach międzynarodowych współpracował z wywiadem (Departament I MSW). Był jego kontaktem operacyjnym o pseudonimie “Must”. Członek PZPR.
8. Iwona Śledzińska-Katarasińska, posłanka PO w PRL związana z “Głosem Robotniczym”, organem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Łodzi. W 1997 była kandydatem na stanowisko ministra kultury i sztuki w gabinecie Jerzego Buzka; wycofała się na skutek protestu AWS po oskarżeniu jej o udział w antysemickiej nagonce w 1968.
9. Kazimierz Kutz, poseł PO w 1971 r. został zarejestrowany przez SB jako kandydat na tajnego współpracownika. Po trzech latach zmieniono mu kategorię na “zabezpieczenie”, a półtora roku później sprawę zakończono “z powodu braku możliwości operacyjnych”. W latach 70. uczestniczył w naradach Komitetu Centralnego PZPR na temat kultury. Wygłosił przemówienie gdzie zaatakował Stanisława Bareję używając terminu “bareizm” jako synonimu kiczu. Od tego czasu reżyser “Misia” nie podał ręki Kutzowi. W stanie wojennym zwolniony z internowania po podpisaniu `deklaracji o lojalności’. Od 1983 mieszka w Warszawie w tzw. “Zatoce czerwonych świń”. W 2005 członek Komitetu Honorowego Kandydata na Prezydenta RP Włodzimierza Cimoszewicza.
10. Zbigniew Ćwiąkalski, minister sprawiedliwości i prokurator generalny w rządzie Donalda Tuska w latach 1972-1981 członek PZPR, był szefem uczelnianej Podstawowej Organizacji Partyjnej. Według dokumentów IPN został zarejestrowany jako kandydat na tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa w 1985 r. Zaprzeczył jakiejkolwiek propozycji współpracy, a sam fakt zarejestrowania wiąże z wyjazdem na półtoraroczne stypendium do RFN w 1986 r.
11. Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego w rządzie Donalda Tuska karierę polityczną zaczynała w latach 70. w PZPR. Z partii wystąpiła po wprowadzeniu stanu wojennego.

12. Marian Czerwiński, poseł PO. W 1989 został posłem na Sejm X kadencji (tzw. Sejm kontraktowy) z okręgu Dębica z listy PZPR. Przewodniczący PO w powiecie dębickim.
13. Leszek Korzeniowski, poseł PO, przewodniczący PO w województwie opolskim, były członek PZPR.
14. Miron Sycz, poseł PO, b. członek PZPR. Należy do Stowarzyszenia Ordynacka.
15. Bożena Sławiak, posłanka PO, była członkiem PZPR.
16. Karol Węglarzy, radny sejmiku śląskiego z PO, w latach 1980-1985 pełnił funkcję posła na Sejm PRL VIII kadencji z listy PZPR. Od 2001 należy do Platformy Obywatelskiej.
17. Gen. Janusz Bojarski, dyr. Departamentu Kadr w Ministerstwie Obrony Narodowej, w przeszłości dwukrotnie pełniący funkcję szefa rozwiązanych Wojskowych Służb Informacyjnych. Absolwent m. in. Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego, znany również jako wieloletni współpracownik gen. Dukaczewskiego.
18. Robert Kowalski, absolwent Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych (MGiMO) w czasach ZSRR. Zwolniony ponad rok temu ze stanowiska teraz został wiceszefem departamentu kadr i szkoleń w MSZ.
19. Marek Staszak, prokurator krajowy, ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 1980-1984 pracował w Prokuraturze Rejonowej w Międzyrzeczu i Poznaniu. Był prokuratorem Prokuratury Rejonowej w Środzie Wielkopolskiej (1985-1989) i podsekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w czasach rządów SLD (2001-2003).
20. Zdzisław Skorża, wiceszef ABW, były funkcjonariusz SB.
21. Maria Wągrowska, wiceminister obrony narodowej w rządzie Donalda Tuska, podała się do dymisji 13 grudnia, wg `Trybuny’ po tym, jak w IPN znaleziono materiały na jej temat. Oficjalny powód odejścia: `z powodów rodzinnych’.
22. Tadeusz Nalewajk, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji z nominacji PSL, podał się do dymisji 7 stycznia 2008, `ze względów osobistych’. Wg `Trybuny’ powodem jego dymisji były materiały znalezione w IPN.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Annok dnia Nie 15:05, 08 Sty 2017, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Annok
kolejna zmienna czasoprzestrzeni


Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 1317
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 14 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 15:04, 08 Sty 2017    Temat postu:

Punkt drugi Leosiu:


Informacje o wyższym wykształceniu Mieszkowskiego w oficjalnych materiałach podawała Nowoczesna.

Sam dyrektor Teatru Polskiego we Wrocławiu wcześniej jej nie prostował. Dopiero teraz, gdy został posłem, na oficjalnej stronie Sejmu podał, że w rzeczywistości ma wykształcenie średnie-ogólne.
- Nie skończyłem studiów - przyznaje Mieszkowski w rozmowie z portalem GazetaWroclawska.pl, która sprawę ujawniła. W 1976 roku skończył jedynie XIV Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Annok
kolejna zmienna czasoprzestrzeni


Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 1317
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 14 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 15:25, 08 Sty 2017    Temat postu:

''W porozumieniu z Verhofstadtem Niemcy spędzili więc ostatni rok chuchając na Petru a zamiast im się odwdzięczyć i rozpędzić populistów w Polsce, tak aby niemiecki kapitał mógł spokojne operować nad Wisłą, ten łobuz i napaleniec wolał, aby chuchała na niego posłanka Joanna Schmidt na Maderze. I narobił obciachu na cały świat:

abcnews.go.com/International/wireStory/poland-opposition-leader-slammed-vacation-crisis-44523038

Co to za interes ? I kto teraz zwróci Niemcom zainwestowane pieniądze ? Czy Petru będzie musiał oddać/sprzedać swoje nowe Audi A6 ?''

całość: [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Leon
maszynista z Melbourne


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 5549
Przeczytał: 27 tematów

Pomógł: 45 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 15:34, 08 Sty 2017    Temat postu:

Hej hej! ale to nie moje!
Miałaś wypunktować moje kłamstwa!
nie odwracaj kota kaczego ogonem.
Ja się z twoją wklejką zgadzam
więc pytam gdzie ja skłamałem?
Tak ci trudno na to odpowiedzieć przecież skoro napisałaś że łżę to pokaż to.

ps.
pisaliśmy o wykształceniu a nie o przynależności do PZPR. a tak nawiasem do do twojej listy jeszcze trzeba wpisać:
Ekspert Wacław Berczyński był ważnym działaczem PZPR! ( ten szef komisji smoleńskiej)

Annoku wg ciebie to te komuchy z opozycji wredni źli wstrętni, a ci z PiS to do rany przyłóż.
Więc się dziewczyno zastanów! popierasz komuchów albo nie! bo już sam nie wiem???


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Leon dnia Nie 15:40, 08 Sty 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kilo OK
maszynista z Melbourne


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 19080
Przeczytał: 16 tematów

Pomógł: 492 razy
Ostrzeżeń: 1/3

PostWysłany: Nie 15:42, 08 Sty 2017    Temat postu:

W którym plutonie wchodziłeś na kopalnie?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Leon
maszynista z Melbourne


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 5549
Przeczytał: 27 tematów

Pomógł: 45 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 16:07, 08 Sty 2017    Temat postu:

Kilo OK napisał:
W którym plutonie wchodziłeś na kopalnie?

pytasz Krasulskiego w którym czołgu siedział?
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kilo OK
maszynista z Melbourne


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 19080
Przeczytał: 16 tematów

Pomógł: 492 razy
Ostrzeżeń: 1/3

PostWysłany: Nie 16:11, 08 Sty 2017    Temat postu:

Uciekasz w robienie z siebie szymka .
Kotecku malutki czyli widziałeś go podczas pacyfikowania.

Tak się wygadać, kotecku aż mi cie zal.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Leon
maszynista z Melbourne


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 5549
Przeczytał: 27 tematów

Pomógł: 45 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 14:09, 09 Sty 2017    Temat postu:

Kilo pisze: kotecku, kotecku, kotecku, kotecku, kotecku,
nie wiem czy coś do mnie czujesz? że mi się tak przymilasz, Think ale od mojej dupy trzymaj się z daleka...spróbuj z Biedroniem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kilo OK
maszynista z Melbourne


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 19080
Przeczytał: 16 tematów

Pomógł: 492 razy
Ostrzeżeń: 1/3

PostWysłany: Pon 16:35, 09 Sty 2017    Temat postu:

Koteceku czekałeś na mnie?
Jeden mój wpis i natychmiast się pojawiasz.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum po 30-tce Strona Główna -> Saloon Polityczny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin